Az Bilinen 6 Erojen Bölge

Cinsel ilişki öncesi dudakları, boynu ve göğüsleri uyarmak cinsel isteği arttırabilir. Bu bölgelere ekleme yapmaya ne dersiniz ? İşte vücudunuzun az bilinen 6 erojen bölgesi.

az bilinen 6 erojen bölgesi.

Baş

Uzmanlar kanepede otururken partnerinizin başını kucağınıza alıp saçlarından başlayıp başına hafifçe masaj yapmanın cinsel dürtüleri uyaracağını söylüyor.

az bilinen 6 erojen bölgesi.

Eller

Partnerinizle göz teması kurarken elini yüzünüze doğru kaldırın ve işaret parmağını ağzınıza götürüp yavaşça dilinizi ve dudaklarınızı kullanarak emin. Bu erotik hareket partnerinizi baştan çıkaracaktır.

az bilinen 6 erojen bölgesi.

Köprücük Kemiği

Bu bölge hafif dokunuşlara oldukça duyarlıdır. Köprücük kemiğinin üstündeki boşluklar akupunktur noktalarıdır ve vücudun gevşeyip zevk duyularının uyarılmasını sağlar.

az bilinen 6 erojen bölgesi.

Sırtın Alt Kısmı

En hassas bölgelerden biri olan sırtın alt kısmının okşanması vücutta yoğun zevk sinyalleri yaratır. Kesinlikle ön sevişme için denemeye değer.

az bilinen 6 erojen bölgesi.

Dirseklerin İç Kısmı

Bu ince derili bölge çok hassastır. Partnerinizle romantik bir yemekteyken parmağınızla bu alana dokunun ve partnerinize akşamın ilerleyen saatlerinde nelerin olacağının önizlemesini verin.

az bilinen 6 erojen bölgesi.

Göbek Deliği

Partnerinizin göbek deliği çevresinde dilinizi gezdirip ardından göbek deliğini yumuşakça emmeyi deneyin.

Bir cevap yazın