En Tarz Burçlar

Burcunuzun moda anlayışınızla bir ilgisi olduğunu hiç düşündünüz mü? Buradan yola çıkarak burçların stillerini ele alıp en kötüden en iyiye değerlendirdik. İşte stil sahibi burçlar…

 İşte stil sahibi burçlar…

Akrep

Akrep burcu kızları stil sahibi değil demiyoruz fakat kendi bildiklerini okurlar ve yeni, alışılmadık tarzlar denemekten hoşlanmazlar. Fix kombinleri vardır ve onları gururla giyerler. Dolabın önünde ne giysem diye düşünüp saatler harcamazlar.

 İşte stil sahibi burçlar…

Balık

Balıklar her zaman hoş görünürler ama hiç risk almazlar. Feminen kıyafetleri ve yumuşak renkleri tercih ederler. Bu kötü değil fakat yaratıcı da değil.

 İşte stil sahibi burçlar…

Yay

Yay kızlarının kıyafetleri, onların maceralarını ve seyahatlerini anlatır. Bu aslında teoride güzel olsa da uygulama da çok fazla boho kalıyor. Gerçekçi olmak gerekirse bu çok da tarz bir görünüm değil.

 İşte stil sahibi burçlar…

Başak

Başak burçlarının tarzı kendileri gibi elegant ve pratiktir. Her zaman bir araya getirilmiş ve modern gözüküyorlar. Buna rağmen konu modaya gelince risk almaktan korkuyorlar bu yüzden kombinleri genelde yumuşak tonlarda olur.

 İşte stil sahibi burçlar…

Aslan

Aslanlar görünümlerinin yaratıcı olması çok hiçbir efordan kaçınmazlar. Fakat genelde ince görünmeyi tercih ederler, bir kolye veya atkı yerine bandana takmayı tercih ederler, veya saçlarına parlak ipek bir atkı takarlar. Aşırıya kaçmazlar.

 İşte stil sahibi burçlar…

Boğa

Boğa kızları pratiktir. Gösterişli yeni trendlerle ilgilenmezler. Klasik ve basic kıyafetlere ve renklere bağlıdır.

 İşte stil sahibi burçlar…

Terazi

Terazilerin dengeli kişilikleri vardır, fakat stilleri söz konusu olunca onlardan ne beklemeniz gerektiğini önceden kestirmek mümkün değil. Bir gün parlak renklerle seksi kıyafetler giyerken,  başka bir gün toprak veya pastel tonlarda gösterişsiz klasik parçalarla görmek mümkün.

 İşte stil sahibi burçlar…

Koç

Koç kadınları özgüvenlidir ve havalı gözükmeyi sever. Kıyafetlerinde çok karışıklık sevmezler, bu yüzden ipek toplar,dökümlü elbiseler ve deri ceket gibi zorlanmamış şık kıyafetler tercih ederler.

 İşte stil sahibi burçlar…

Oğlak

Oğlaklar pahalı ve profesyonel gözükmeyi severler.  Tutumlu olmaya hiç eğilimli değildirler. Pahalı parçalar ve keskin kesimler severler. Ne giyerlerse giysinler her zaman tarz olurlar.

 İşte stil sahibi burçlar…

İkizler

İkizler tarzlarında denemeler yapmayı severler. Tarzlarına genel bir yorum yapmak gerekirse derlenmiş ve cesur diyebiliriz. İlginç bir görünüm için modern ve retro parçaları birbiriyle karıştırmayı severler.

 İşte stil sahibi burçlar…

Yengeç

Yengeçler genelde çarpıcı görünümleri, ilginç kesimleri ve tehlikeli yırtmaçları tercih ederler. Kendilerini moda anlayışları ve tarzlarıyla ifade etmeyi severler. Sokakta yürürken kendilerine dönülüp 2 kez bakılsın isterler.

 İşte stil sahibi burçlar…

Kova

Kovalar her zaman benzersiz ve orijinal görünürler, farklı olmayı ve kuralları yıkmayı severler. Zaten tarz sahibi olmak da bundan ibaret değil midir? Kovalar kalıplaşmış kuralları tarzlarıyla sürekli yıkarlar.

Bir cevap yazın