Erkekleri bir mıknatıs gibi çeken kadın özellikleri

Her kadının görünüşü özneldir. Bazı erkekler tombul sever bazı erkekler zayıf kadınları, ancak bazı istisnalar vardır. Kadını her koşulda çekici yapar. Erkeklerin bilinçsiz olarak etkilendiği kadın görüşlerini paylaşıyoruz.

Ses ve Konuşma Biçimi 

Erkekler kadınsı bir sese sahip kadınları tercih ederler.Ayrıca benzer şekilde konuşan kadınları da tercih ediyor. Bu konuşma şekli kelimelerin, harflerin, telaffuzu konuşma hızının benzemesiyle alakalıdır.

Boy

Erkekler genellikle kendilerinden kısa kadınları beğenirler uzun boylu erkekler kısa kadın bulmaya çalışırken kısa boylu erkekler de kendi boylarına yakın  kadın ararlar

Yaş

Çoğu zaman erkeklerin kadınlardan büyük olduğunu görürüz. Kendilerinden daha büyük yaşta kadınları seçen erkekler olgun kadınları çekici bulduğu için tercih ediyor olabilir. Veya psikolojik nedenlerden dolayı kendilerinden büyük kadınlarla birlikte oluyor olabilir.

Göz Rengi

Mavi gözlü erkekler mavi gözlü kadınları tercih ediyor. Kahverengi ve yeşil gözlü erkeklerde mavi gözlü kadınları da tercih etme eğilimindedirler.

Makyaj

Erkekler doğal ve hafif makyaj yapan kadınları daha çekici buluyor. Erkekler aşırı makyaj yapan kadınlardan her zaman uzaklaştığını unutmayın.

Bel ve Kalça Oranı

Bel ve kalça oranı birbiriyle uyumlu olan kadınların daha dikkat çekici olduğu belirlendi.

Limbal Halkalar

Göz renginiz ne olursa olsun eğer limbal halka koyu renkle çevriliyse erkekler için bu daha çekici bulunuyor.

Saç Rengi

Saç rengi cilt tonuyla uyum sağlayan kadınlar her zaman erkekler için cazibeli oluyor. Erkekler dans etmeye sarışın kadınları daha sık davet ediyor. İkinci sırada esmerler, üçüncü sırada kızıllar yer alır. Ama bu saç rengiyle alakalı değil saç renginin cilt tonuyla uyum sağlamasıyla alakalı.

Bacak Uzunluğu

Kadınlarda ki bacak uzunluğu erkekler için en cezp edici özelliklerdendir. Erkeği kendinize çekmek için uzun bacaklara sahip olmanıza gerek yok bacaklarınız ile vücudunuzu doğru orantıda gösterecek kıyafetler giyebilirsiniz.

Bel Kıvrımı

Erkekler sırt ile kalça arasında ki açının eğri olmasından hoşlanırlar. Erkeklere bu eğrilik çekici gelmektedir.

 

Bir cevap yazın