Gittikçe popülerleşen tuhaf estetik operasyonlar

Günümüzde insanların dış görünüşünü ameliyatlarla değiştirmesi normal bir hale geldi. Popüler olan bu ameliyatlar nedir hep birlikte öğrenelim.

Saç Ekimi

Saç ekimi yalnızca yüze değil vücudun her yerine yapılıyor. Saç, sakal, karın altı, göğüse kıl ektirme de oldukça popülerdir.

Kas Ekimi

Spor salonuna gidecek zamanınız yoksa yada zaman harcamak istemiyorsanız. Cerrahi yöntemle kas sahibi olabilirsiniz.

Yağların Yerini Değiştirme

Cerrahlar yağların yerini değiştirmeyi öğrenince silikon implantlara olan ihtiyaç kalktı. Bu operasyon yağın vücutta gereksiz yerden alınıp gerekli olan yere taşınmasıyla gerçekleşiyor.

Gamze Estetiği

Bilmeniz gereken tek şey bu işlemi geri dönüşü yoktur. Eğer yanaklarınızda gamze olmasını istiyorsanız ameliyat olmadan önce iki kere düşünün.

El Çizgilerini Değiştirin

Cerrahlar hastaların kader arayışlarını sona erdirmeyi teklif ediyor. Ameliyat ile yeni yaşam çizginizi oluşturabilirsiniz.

Geniş Baldırlar

Spor yapmanıza gerek kalmıyor. Silikon ekler ile bacaklarınızı daha geniş görünüm elde edebilirsiniz.

Göbek Deliği

Göbek deliğinizin görünüşünden memnun değilseniz cerrahların minik dokunuşlarıyla değiştirebilirsiniz.

Bir Günlük Göğüsler

Göğüslere fizyolojik salin enjektör edilerek göğüsleri iki beden büyütebilirsiniz. Bu yöntemle iki gün sonra göğüsleriniz normal haline döner.

Ayak Parmaklarını Kısaltmak

Yüksek topuklu ayakkabılarla yorulmadan saatlerce yürümek için topuklarınıza botoks enjekte etmeniz mümkün. Buna ek olarak ucu açık ayakkabılarda parmaklarınızın güzel görünmesini isterseniz parmaklarınızı da kısaltabilirsiniz.

Göz Renginin Değiştirilmesi

Göz rengini değiştirmek için tek çare lens değil. Cerrahlar korneadan bir parça alıp silikon protezi yerleştiriyor. Böylece istediğiniz renkte göz sahibi oluyorsunuz.

Üst Dudak Kaldırma 

Üst dudağın kalkık olması, birçok kız tarafından ideal kabul edilir. Üst dudak ile burun arasında kısaltarak istediğiniz görünüme sahip olabilirsiniz.

Kirpik ve Kaş Ekimi

Kirpiklerinizin uzun ve gür kaşlarınızın sık ve kalın görünmesini istiyorsanız. Başınızın alt kısmındaki saçları kaşlarınıza ve kirpiklerinize ekletebilirsiniz.

Plastik Cerrahi Ses

Ses tonunuzu azaltmak istiyorsanız kıkırdağın bir bölümünü gırtlaktan aldırabilirsiniz, ses tellerine botoks yaptırabilirsiniz. Ses tonunu yükseltmek için gırtlak kasları arasına implant yerleştirilebilir yada vokal kıvrımlara lazer yaptırabilirsiniz.

Bir cevap yazın