Kadınları Mutlu Etmenin Yolları

Hayatınızdaki kadınların bazen asla mutlu olmadıklarını düşünüyor olabilirsiniz. Mutlu ettiyseniz bile etkisi çok uzun sürmez. Neden mutlu olmuyor diye anlamaya çalışıyor musunuz.

Kadınları Tanımak 

Kadınlar duygusaldır ve oldukça duygusal yapıya sahiptirler. Mutlu etmeye çalışmadan önce yapmanız gereken şey annenizi, sevgilinizi, eşinizi, ablanızı, kardeşinizi gerçekten tanıyıp tanımadığını öğrenmektir. Onun hakkında bildiğiniz şeyler onu mutlu eder, ama bunlar kişiden kişiye değişir; Doğum günü, sevdiği renk, en sevdiği yiyeceği, müzik zevkini .. bunların sonu gelmez ama kadına aşıladığınız her mutluluk size mutlaka dönecektir.

Kadın Doğası

Kadınlar duygu değişimini fazla yaşayan canlılardır. Bu kadınların doğasından kaynaklanmalıdır. Kadınların aylık döngüleri, hormonsal değişimlerinin kontrolleri ellerinde değildir. Bu yüzden onlara kızmamalısınız. Bu dönemlerde onlara kibar ve dürüst olun sözlerinizi karşınızdakini incitmeden kullanabilirsiniz. Kadınlar doğası gereği naiftirler hem fiziksel hem duygusal anlamda böyledir. Onları incitecek hareketlerden kaçınılmalı mutsuzluğa götürecek şiddet unsurlarını kesinlikle yaşatmamalısınız. Fiziksel, sözel, yüksek ses tonu ile yaklaşmamalısınız ve duyarlı olmalısınız.

Kadına Saygı

Bir kadın saygı duyulduğu için özellikle kadın olduğu için ayrımcılığa maruz kalmadığını görmek ister. Kadınsal gördüğünüz bir sorunu eşit duruma dönüştürdüğünüzde gerçekten onları mutlu eder. Onların düşüncelerine önem vermeniz onları dinlemeniz onlardan fikirler almanız onların mutlu olmalarını sağlayacaktır.

 

Bir cevap yazın