Kim Kardashian Poposuna Sahip Olmak İster misiniz?

Çoğu zaman kafanıza takılır ancak yeteri kadar bakım ve özen gösterilmez. Ancak, bende artık mükemmel popoya sahip olmak istiyorum diyorsanız doğru yerdesiniz.

 mükemmel popoya

Poponuzun Şekline Göre İç Çamaşırı Seçin

Eğer poponuz kaslı bir yapıya sahipse… Mini şort tipinde bir çamaşır seçerek sıkı kaslarınızın vurgulanmasını sağlayabilirsiniz.

 mükemmel popoya

Poponuz Düz Bir Yapıya Sahipse

Arkası V şeklinde oyuk olan, bikini tipinde bir külot seçmelisiniz. Böylece bir göz yanılması yaratacak ve poponuzun olduğundan daha yuvarlak görünmesini sağlayacaksınız.

 mükemmel popoya

Yuvarlak Bir Popoya Sahipseniz

Kesinlikle tanga modeller tercih etmelisiniz. Bu tarz modeller poponuzu daha yuvarlak ve seksi gösterecektir.

 mükemmel popoya

Kahve İle Pürüzsüzleştirin

Pürüzsüz e bebeksi bir popoya sahip olmak istiyorsanız, ilk olarak poponuzdaki ölü derileri arındırmanız gerekecektir.  İşleme ilk olarak sıcak duş alarak başlamanızda fayda var. Duşta liflerle yapacağınız bir takım hareketler, poponuzdaki ölü derilerin atılmasına yardımcı olacaktır.
Duştan çıktıktan sonra herhangi bir sıkılaştırıcı maskenin içerisine bir çay kaşığı kahve ekleyin. Henüz nemli olan poponuza maskeyi sürüp 10 dk bekletin. Daha sonra maske uyguladığınız bölgeyi yıkayabilirsiniz.
 mükemmel popoya

Egzersizlerle Poponuzu Koruyun

Özellikle masa başı iş yapanlar ve sürekli oturmak zorunda kalacağı işlerle meşgul olanların 10 dk bir ayağa kalkıp dolaşmaları gerekir. Çünkü sürekli oturmak popo şeklini kötü yönde etkiler ve hangi önlemi alırsanız alın yada hangi yöntemi uygularsanız uygulayın şekil vermekte zorlanırsınız.Ayrıca otururken öne doğru oturmamaya özen gösterin.  Ayağa kalktığınız zaman  ise elinizi belinize koyarak çeşitli egzersizler yapabilirsiniz.

Bir cevap yazın