Kıvrımlı kadınlar için dar paça pantolon giyme önerileri

Sadece mükemmel vücut ölçülerine sahip olduğunuzda  dar paça kot pantolon giyebilirmişsiniz gibi düşünüyorsanız sizin için derlediğimiz önerilere bir göz atmak isteyebilirsiniz.

Sizin için doğru bedeni bulun 

Küçük beden kotlar alıp içerisine vücudunuzu sıkıştırmayın.

Yüksek belli kotlar tercih edin

Düşük bel kotlar, pantolonlar ve etekler artık moda değil.  Yüksek bel pantolon; hem vücut şeklinizi daha iyi gösterecek hem de bel çevrenizdeki kusurları örtmeye yardımcı olacaktır.

Kotunuzun rengini dikkatli seçin

Koyu tonlarda, eskitilmiş kotlar seçmek sizi daha zayıf gösterecektir. Ayrıca koyu renk bir kotu gardırobunuzdaki diğer hemen her parçayla kolayca kombinleyebilirsiniz.

Desenlerle ve kumaşlarla yaratıcı olun 

Kalçanıza kadar inen gömlekler, blazer ve ceketler tercih edin. Değişik aksesuarlar kullanmaktan farklı dokularda kumaşlar kullanmaktan korkmayın.

Belinizi ortaya çıkarın 

Kum saati vücut tipi en kadınsı ve çekici vücut tipi olarak bilinir. Vücudunuza doğru proporsiyonu kazandırmak için belinizi ortaya çıkarın. Bunun için en iyi yöntem bir kemer kullanmaktır.

Doğru ayakkabıyı seçin 

Nötr renklerde zarif ayakkabılar tercih edin ya da kot pantolonunuzla aynı renkte ayakkabılar tercih edin. Çok fazla bağcıklı ayakkabılar tercih etmek de silüetinizi bozacaktır.PembeNar Özel

 

Bir cevap yazın