Lüks Görünmek İçin 7 İpucu

Bazıları pahalı tasarım kıyafetleri satın alabiliyorken, diğerleri kendi tarzlarını bulmakta ve doğru kıyafetleri bir araya getirmekte gerçekten çok iyi. Stil sahibi olmak için servet harcamanız gerektiği sadece bir şehir efsanesi. İşte lüks görünmek için 7 ipucu…

 İşte lüks görünmek için 7 ipucu...

Akıllı Desenler

Trend olan desenler sürekli değişir. Küçük puantiyeler ve damalı ekose. Bu iki desene sadık kalırsanız tarzınız her zaman lüks gözükür.

 İşte lüks görünmek için 7 ipucu...

Açık Renkler

Koyu kıyafetler üstünüze bir şey dökerseniz veya yolda yürürken bir araba size çamur sıçratırsa bunu belli etmez. Fakat biz buraya pratik olmak için gelmedik, biz buraya zengin bir görünüme sahip olmak için geldik. Açık renkli kıyafetler daha lüks, elegan ve asil gözükür. Kraliyet ailesinin neden sürekli açık renkler giyindiğini düşünün. Çünkü onların pratik olmaya ihtiyacı yok.

 İşte lüks görünmek için 7 ipucu...

Kaliteli Aksesuar

İyi bir aksesuar herhangi bir görünümü olduğundan daha lüks gösterir, bu yüzden aksesuarlarınızı dikkatli seçin. Çakma Gucci çanta almanın hiçbir anlamı yok, ucuz gözükecek ve herkes çakma olduğunu anlayacaktır. Bunun yerine daha az tanınan veya tanınmayan bir markadan gerçekten kaliteli gözüken bir çanta alın.

 İşte lüks görünmek için 7 ipucu...

Klasik Parçalar

Lüks gözükmenin anahtarı zamansız bir stile sahip olmak ve bazı klasik parçalara yatırım yapmaktan geçer. Trendler gelir ve geçer, ama kaşmir ceketler, trençkotlar ve kalem etekler her zaman tarz olarak kalır.

 İşte lüks görünmek için 7 ipucu...

Hoş Ayakkabılar

Ayakkabı seçerken nude veya parlak renkli topuklu ayakkabılara yönelin. Bunlar ne kadar pahalı veya ucuz olursa olsun her zaman güzel gözükür.

 İşte lüks görünmek için 7 ipucu...

Görünmez İç Çamaşırı

İnsanlar iyi bir kalitedeki süslü iç çamaşırlarını her gün giyerlerse bunun kendilerini daha hoş göstereceklerini ve özgüvenli hissettireceklerini düşünürler. Bu düşünceyle ilgili yanlış olan şey şu: süslü iç çamaşırları her gün giymek için uygun değildir. Süslü iç çamaşırları rahat veya destekli değildir. Onlar sadece yatak odasında güzel gözükmenizi sağlar.

 İşte lüks görünmek için 7 ipucu...

Makyaj ve Saç

Saç ve makyajın gücünü asla küçümsemeyin, görünümünüze çok şey ekleyebilir ve herhangi bir kıyafeti yükseltebilirler. Doğal bir makyaj tercih etmek yüz hatlarınızı en iyi şekilde vurgulayacaktır.

Bir cevap yazın