Minyon Kadınlar Nasıl Giyinmeli ?

Yaşıtlarından daha genç görünmeleri gibi bir avantajları olmasına rağmen minyon kadınlar, giydikleri şeylerin boylarını kesmediğinden emin olmak için ekstra dikkatli olmalılar. Daha kötüsü yanlış bir kombinle annesinin kıyafetlerini giymiş bir çocuk gibi görünebilirler.

 minyon kadınlar

Etek ve Üst Giysileri

Üstünüze giydiğiniz şey, zaten kısa olan boyunuzu biraz daha keser, bacaklarınızın ekstra kısa görünmesine neden olur. Bunu önlemek için üstünüzü eteğinizin içine sokup bacak boyunuzu uzatabilirsiniz.

 minyon kadınlar

Kemer ve Ayakkabı

Bilekten bağlamalı ayakkabılardan hoşlanıyorsanız mutlaka rengine dikkat etmelisiniz. Ayakkabınızın rengi ten renginizle uyumluysa bacak boyunuzu kesmeyecektir.Kalın kemerler de mutlaka kaçınmanız gereken parçalardandır. Resimdeki gibi gözle görülür yatay bir çizgi yaratan kemerler gövdenizi geniş gösterir.

 minyon kadınlar

Ceket ve Blazerlar

Minyon kızlar hacimli veya uzun ceketler ve blazerlardan kaçınmalı. Sizi aşağı çekmekten başka bir işe yaramayacak. Bu yüzden crop, belinize oturan veya belinizin hemen altında biten ceketler tercih etmelisiniz. Çantalarda da dikkatli olmalısınız. Minyon kadınlar için en iyisi fazla geniş olmayan küçük çantalardır. Büyük çantalar sizi hantal gösterebilir.

 minyon kadınlar

Hırka

Uzun hırkalar, kesintisiz dikey bir çizgi oluşturduğu için topuklu ayakkabı giymeye gerek olmadan boyunuzu uzatır. Ancak hırkanızın fazla hantal olmamasına, büyük cepler gibi aşırı detaylara sahip olmamasına dikkat etmelisiniz.

 minyon kadınlar

Elbiseler

Volümlü elbiseler uzun boylu kadınlar için harikadır. Ancak minyon kadınlar giydiğinde aşağı çekmekten başka bir işe yaramaz. Silüetinizi kısaltır, özellikle de bacaklarınızı.

 minyon kadınlar

Kontrastlar ve monokromlar

Parlak bir üstü koyu renk bir altla kombinlemek yatay bir sınır oluşturarak vücudunuzu ikiye böler. Bu da kısalığınızı vurgular. Aksine, monokrom kombinler boyunuzu gözle görülür bir şekilde uzatır.

 minyon kadınlar

Kot Pantolonlar ve Üst Giysileri

Kısa boylu kadınlar için crop top çok iyi bir seçenektir. Yüksek belli bir kot pantolon ile giymek ise bacak boyunu uzatmak için çok akıllıca bir seçenektir.

Bir cevap yazın