Sarışınlara En Çok Yakışan Renkler

Sarı saçlarının çekiciliğini arttırmak için doğru renkleri giymek çok önemli. Saçlarını doğru tonlarla kombinledikten sonra güzelliğinin önüne kimse geçemez.

 

Kırmızı 

Sarışınlara  en çok yakışan renklerin başında canlı renkler geliyor. Özellikle kış aylarında sıcak görünümler yakalamak isterseniz kırmızı renk en iyi seçenek olacaktır.

Kobalt Mavisi 

Kobalt mavisi kulağa oldukça iddialı gelse de  ünlülerin sıkça tercih ettiği ve kırmızı halılarda bütün gözleri üzerine çektiği bir renk. Size önerimiz ise makyajınızı fazla abartmamanız.

Zümrüt Yeşili 

Yeşil  sarı saçlarınızla muhteşem uyum sağlayacaktır. Fazla abartıya kaçmadan sahneyi sarı ve yeşilin uyumuna bırakın.

Hardal Sarısı

Bu mevsimde en çok hardal ve sarı tonlarını yakıştırıyoruz. Sarı elbisen, sarı saçların yaz mevsiminin en muhteşem kombini olacak.

Beyaz 

Sarı saçlarınızla beyaz bir elbiseden daha güzel hiçbir şey olamaz.Beyaz kombinle daha çok dikkat çekmek istersen metal aksesuarlardan da yardım alabilirsin. Özellikle metalik aksesuarlar   daha dikkat çekici görünüyor.

Siyah 

Siyah muhtemelen herkese yakışır ancak sarışın bir kadın siyah bir elbise tercih ettiğinde şıklık seviyesi birkaç basamak birden atlayabilir.

Bir cevap yazın