Süpermodellerden 10 Stil Dersi

Basit parçaları tercih edin 

Süpermodeller çalışmadıkları zamanlarda sadelikten vazgeçmezler. Sokak stilleri açık renk kot pantolon ve beyaz tişört gibi basit parçalardan  oluştururlar.

Baştan ayağa siyah giymek en sağlam yöntemdir 

Ne giyeceğinizi seçmekte zorlanıyorsanız tercihinizi siyahtan yana kullanın. Siyah olan hemen hemen her şeyin içinde tarz ve elegan gözükebilirsiniz.

Spor ayakkabılar bir modelin en iyi arkadaşıdır 

Modellerin 15 cm topuklularla süs bebeği gibi dolaşmak zorunda kaldığı günler geride aldı. Kendall Jenner, Gigi Hadid, Bella Hadid gibi günümüzün stil ikonu modelleri defileler ve kırmızı halılar dışında spor ayakkabılarıyla dolaşmayı tercih ediyorlar.

Deri ceket bir modelin olmazsa olmazıdır 

Deri ceket sadece bir modelin değil herkesin olmazsa olmazıdır. Her kadının tarzına hitap eden deri ceketler tek bir dokunuşla sizi daha havalı hale getirebilir. Üstelik klasik bir elbiseden, sokak stiline kadar her şeyle giyebilirsiniz.

Büyük gelen kıyafetlerden korkmayın 

Stili rahatlıkla birleştirenler için salaş parçalar her zaman mükemmel tercihtir. Kotlarınızın üzerine 2 beden büyük bir kazak veya tişört giymekten ne çıkar.

Kot pantolonunuzu bulun 

 Genellikle ince bir fiziğe sahip oldukları için yüksek belli modelleri tercih ederler. Yüksek belli kotlar beli düz gösterir, kalçaları vurgular.

Erkek stili özgüven verir 

Stilinizi tamamlamak için güneş gözlüğü takın 

Güneş gözlüğü her stilin tamamlayıcısıdır.  Yüz şeklinize ve stilinize en uygun güneş gözlüğünü bulduğunuzda bir süpermodel kadar havalı olabilirsiniz.

 

En iyi özelliğinizi vurgulayın 

Dudağınız,  kaşlarınız, saçlarınız, göğüsleriniz, bacaklarınız… Vücudunuzda en dikkat çeken yer neresi? Bir süpermodel her zaman giydiği şeylerle, aksesuarlarıyla, makyajıyla en iyi özelliğini vurgular.

Bir cevap yazın