Vücut Tipine Uygun Etek Önerileri

Bir türlü hangi eteği giymeniz gerektiğini bilmiyorsanız ve kilolu olduğunuzu düşünerek etek giymeye cesaret edemiyorsanız size vereceğimiz önerilere göz atabilirsiniz.

önerilere göz atabilirsiniz.

İnce ve Uzun Hatlara Sahipseniz

Ne giyerseniz giyin yakışıyor hatta çuval giyseniz bile güzel duruyordur. Dolayısıyla da etek boyu da sizin için dert olmaktan çıkıyor.  Mini, midi formda kesilmiş ya da ayak bileğinize kadar inen ve derin yırtmacı olan etekler tam size göre.

önerilere göz atabilirsiniz.

Uzun Boylu ve İri Yapıya Sahipseniz

Uzun boyun avantajlarını kullanarak kilonuzu gizleyebilirsiniz.  Bunu için yapmanız gereken ayak bileğinde biten koyu renkli etekler.  Mini ve midi boyda etekleri kesinlikle önermiyoruz. Etek yerine bol salaş koyu tonda elbiseler giymek de sizi olduğunuzdan daha ince uzun göstermeye yetecektir.
önerilere göz atabilirsiniz.

Kısa Boylu ve Şişman Bir Yapıya Sahipseniz

Sizin için en ideal etek modeli diz kapağında biten kesimlerdeki etek modelleridir.  Çok uzun boyda etekler giymek sizi olduğunuzdan daha kısa ve toplu gösterecektir.

önerilere göz atabilirsiniz.

Kısa Boylu ve Zayıf Vücuda Sahipseniz

Mini ve midi etekler sizi seksi göstermeye yetecektir. Üzerinize oturan ve dizinizin yaklaşık bir karış üzerinde biten etek boyu sizin için ideal.

 

 

Bir cevap yazın