Doğru sütyen kullanımı

Doğru Sütyen Kullanımı

Sütyeninizin kaymaması için

Straplez sütyenler karnınızdan kayar ya da göğüslerinizi kötü şekilde gösterebilir.  Rahatsız edici bu durumdan kurtulmak için sütyenin arkasına bir askı takın ve üstten görünmeyecek şekilde çamaşırınıza bağlayın. Bunun için şeffaf ya da görünmeyen askıları da tercih edebilirsiniz.

Mükemmel görünmesinin sırrı

Göğüslerinizi push up sütyenler olmadan da doğru ve mükemmel gösterebilirsiniz. Silikon dolguları göğüslerinizin altından ve yanlarından çapraz şekilde takın. Bu tekniği dışarı çıktığınızda veya fotoğraf çekimleri için de tercih edebilirsiniz.

Straplez elbise için doğru sütyen

Straplez elbiseler için doğru sütyeni bulamadıysanız üzülmeyin. Mevcut çamaşırınızın askılarını kesip elbisenizin göğüs kısmına dikebilirsiniz.

Kayışları doğru ayarlayın

En doğru kayış ölçüsü, omzunuzdaki askının altına iki parmağınızı sığdırabildiğiniz ölçüdür. Şimdi kayışlarınızı rahatlıkla ayarlayabilirsiniz.

Göğüsleriniz dik görünsün

Göğüslerinizin daha dik gözükmesini istiyorsanız çözümü çok kolay. Sütyeninizi arkadan çapraz şekilde bağlarsanız daha dik bir görüntü elde edebilirsiniz.

Dantel sütyenle de dolgun durabilir

Dantel sütyenler görüntü olarak şık ve zariftir. Ancak yeterince hacim vermez ve dolgun göstermez. Bunun için de yapmanız gereken mayolarınızdaki sütyen ek parçalarını dantel sütyenlerinizin içine yerleştirebilirsiniz.

Gömleğin arasından görünen görüntüyü yok edebiliriz

Özellikle büyük göğüslü kadınların karşılaştığı bir sorun. Gömleğinin düğme aralarından gözüken bu görüntüden kurtulmak için çift taraflı yapışkanlı bantları kullanabilirsiniz. Bantları düğmeler arasındaki gömlek kenarlarına yapıştırın.

Sütyenleri saklamanın pratik yolu

Sütyenlerinizi saklamanın en pratik yolu askı kullanmaktır. Bu şekilde hem şekillerini kaybetmezler hem de istediğinizde rahatlıkla bulabilirsiniz.

Askıların iz bırakmaması için

Sütyen askınızın hem canınızı acıtmaması hem de iz bırakmaması için altına silikon pedler koyabilirsiniz.

 

Bir cevap yazın