Yazın Mükemmel Görünmek İçin 8 İpucu

Mükemmel yaz vücuduna tek gecede sahip olamazsınız. Uzmanlara göre boyunuz kısaysa kilo vermeniz kolay değil, kısa boylu kadınların metabolizması uzun kadınlara göre daha yavaştır. Güzellik Ansiklopedisi olarak istediğiniz kiloda olmasanız bile harika gözükebilmeniz için 8 hile yazdık.

Mükemmel yaz vücuduna

Doğru Fotoğraf Açısı

Doğru açınızı bilmek çok önemli, bir insan açıya göre çok zayıf da gözükebilir, çok kilolu da.Bir örnek vermemiz gerekirse soldaki fotoğrafta vücudu hafifçe kameraya döndürerek sıkı bir karın görüntüsü ortaya çıkmış, sağdaki fotoğrafta ise aynı kişi kameraya karşı yan durduğunda karnı dışarıda ve büyük şekilde gözüküyor.

Mükemmel yaz vücuduna

Doğru Mayoyu Seçmek

Kıvrımlı kadınların en büyük endişesi mayo içerisinde güzel gözüküp gözükmemektir. Genelde tek parça mayokiniler ya da yüksek belli bikiniler içerisinde güzel gözükürler.

Mükemmel yaz vücuduna

Topuklu Ayakkabı Giyin

Topuklu ayakkabılar, özellikle de sivri burunlular bacakları olduğundan çok daha ince gösterir. Bu tarz ayakkabılar kalçalar da dahil tüm vücudu çok zarif gösterir.

Mükemmel yaz vücuduna

Bronzlaşın Yada Sahte Bronzluğa izin verin

Bronz ten bacakları daha zayıf ve çekici gösterir.  Güneşlenmeyi deneyin, eğer güneşlenemiyorsanız bronz görünüm sağlayan ürünler kullanın

Mükemmel yaz vücuduna

Olduğundan Güzel Gösteren Kıyafetler Giyin

Vücudunuza oturan kıyafetleri tercih etmek görünümünüzde dünyalar kadar fark yaratacaktır. Vücudunuza çok büyük veya çok küçük gelecek kıyafetler tercih etmeyin.

Mükemmel yaz vücuduna

Belinize Odaklanın

Genellikle belin vurgulanması kadınsı bir siluet yaratmaya yardımcı olur ve ekstra birkaç kiloyu saklar.

Mükemmel yaz vücuduna

Kambur Durmayın

Dik ve düzgün oturmak büyük fark yaratır. Karnınızı düz gösterir, görünüşünüzdeki birkaç kiloyu saklar. Aynı zamanda sağlığınız için de iyidir. Sırtınızı düz, omuzlarınızı geride tutun.

Mükemmel yaz vücuduna

Sizi Şişiren Yiyeceklerden Uzak Durun

Bazı yiyecekler vücudumuzda gaz yaparak karnımızı şişirir. Aşırı kilo görünümü yaratır. Fasulye, sarımsak, brokoli, lahana ve bürüksel lahanası gibi yemekleri sık sık tüketmeyin.

Bir cevap yazın