Bu Gece Eski Sevgilinizi Düşünmeyeceksiniz

Eski sevgilinizi düşünmemek için her şeyi yaptınız, ama geçirdiğiniz o güzel günler aklınızı kemiriyorsa hiç merak etmeyin bu gece düşünmeyeceksiniz.

Karar Verin

Eski sevgiliniz hakkında düşüneceksiniz bunu engellemenin yolu yok fakat gerçekten onu düşünmek istiyor musunuz. Önce buna karar verin cevabınız hayırsa kendinizi buna ikna etmeniz gerekiyor. İlla düşünmek istiyorsanız da ilişkiden ne öğrendiğinizi tekrar edin daha iyi ilişkiye yol açacaksınız.

Hayatınıza Devam Edin

Kendinize sık sık birbiriniz için yaratılmadığınızı anımsatın tabi ki onu özleyeceksiniz ama o sizi terk etti yaşamına gayet mutlu devam ediyor o sizi bırakıp devam etti sizde öyle yapmalısınız.

Yaptıklarını Kontrol Edip Durmayın

Sürekli ne paylaşmış, ne dinlemiş yada hangi şarkının içindeki sözleri size ithaf etmiş olabilir, diye bakınmaktan vazgeçin uyumadan önce yapacağınız en güzel şey geleceğiniz ile ilgili hayal kurmak sabah uyanınca da bunları gerçekleştirmek için çabalayın.

Nelerden Hoşlanmadığını Düşünün

İşler kötüye gittiğinde sizi ilişkinizde mutsuz eden şeyleri düşünün. Herkesin rahatsız edici yönleri vardır. Sevgilinizde de vardır. onları düşünün eninde sonunda bunalacaksınız.

Kendinize Saygı Duyun

Onun size saygı duymadığını veya sizi istemediğini kabullenecek gücü kendinizde bulun eğer adım atmaktan çekinen biriyse bilin ki ihtiyacınız olan kişi o değil. Size gereken çabayı harcayan biridir.

Bu da Geçecek

Kalbiniz kırıldığında bu zamanla geçebilir. Tekrar aşık olacaksınız merak etmeyin sadece biraz zaman verin kendinize onun yüzünden kendini bu kadar yıpratmana gerek yok. Aynanın karşısına geçip gülümseyin ben daha iyisini hak ediyorum diyin.

 

Bir cevap yazın