Sevgililer Gününde İzlenecek 5 Film

Sevgililer günü dünya genelinde çiftlerin en çok üzerinde durdukları günlerden biri olarak kabul edilir. Film bitince üzerinde konuşup düşünce alışveriş yapabileceğiniz filmlerdir.

When Harry Met Sally

Film şu soruyu kendinize sormanıza sebep oluyor. Kadınlar erkeklerle gerçekten çok iyi birer arkadaş olabilir mi ? Filmdeki ikilinin diyaloglarındaki samimiyeti izlerken içinizi ısıtacak ve koca bir gülümseme ile bitireceksiniz.

True Romance

Bu filmi izlerken gözlerinizi ekrandan 1 saniye bile alamayacaksınız. Çünkü her bir sahnesi başka bir olay içeriyor tuhaf bir tanışma hikayesi iki insanı gerçek anlamda aşka düşürür ve bu aşk onlara neler neler yaptırır.

The Lobster

Bu filmde durağan ilerlediğini ve sakin bir havası olduğunu kabul etmek gerekir. Ama gerçek konusu, gerek oyuncuları, gerek müzikleri olsun izlediğinizde asla pişman olmayacağınız bir filmdir. Günümüzde insan ilişkilerini sorgulamaya iter ve bitirdiğinizde saatlerce film hakkında konuşabilirsiniz.

Love

2 kişi arasında yaşanan aşk 3 kişilik bir kaosa dönüşüyor. Filmde karakterlerin bu durumla nasıl başa çıktığına tanık oluyoruz. Cinselliğin ön planda olduğu bu filmde etkileyici müziklerin olduğunuda belirtmek lazım.

Submarine

15 yaşında ki Oliver ‘ in ilk aşkı anlatılıyor. Filmde güldürürken düşündüren, ağlatmayan ama boğaz düğümlenen hafif buruklukla beraber gülümseterek sonlanan filmdir. Aynı zamanda size ilk aşk duygusunun saflığını hatırlatacak ve küçük çaplı geriye dönüş yaşamanıza sebep olacak.

Bir cevap yazın